Manažment lietadiel

Správny manažment lietadla a starostlivosť o lietadlo dokáže majiteľovi ušetriť obrovské množstvo peňazí.

Majiteľom lietadla poskytujeme komplexnú starostlivosť o ich lietadlá priamo na letisku Bratislava - M.R. Štefánik (LZIB/BTS).

Okrem služieb, ktoré poskytujeme v rámci vlastných kapacít, spolupracujeme s niekoľkými renomovanými spoločnosťami v oblasti údržby lietadiel (servis) a riadenia letovej spôsobilosti (CAMO). Cieľom je zabezpečiť komfortný a ekonomicky príťažlivý manažment lietadiel.

Budúcim majiteľom radi poradíme a pomôžeme pri výbere a kúpe lietadla vrátane všetkých administratívnych procesov a prípravy očakávaných "čísel" z pohľadu ekonomiky prevádzky lietadla.

Majiteľom lietadiel poskytneme priamo na letisku Bratislava starostlivosť o lietadlo v našich priestoroch.

Pre zachovanie letovej spôsobilosti (CAMO) spolupracujeme s niekoľkými servisnými strediskami a organizáciami na riadenie zachovania letovej spôsobilosti lietadiel.

Znížte si náklady

Pre majiteľov lietadiel, ktorí si chcú znížiť fixné náklady na lietadlo (hangárovanie, dobová údržba, poistky a rôzne ďalšie poplatky) ponúkame možnosť využívania lietadiel a ich zaradenie pod našu komerčnú leteckú prevádzku.

V rámci certifikátov a licencií budeme využívať lietadlo v prostredí leteckej školy pod dohľadom našich inštruktorov, alebo v rámci komerčnej leteckej prepravy - aerotaxi.