Letecká škola

Letecká škola Jetage predstavuje širokú ponuku služieb. Tá je určená nie len pre profesionálnych pilotov,  ale aj pre tých, čo sa chcú lietaniu venovať rekreačne a spraviť si z neho zaujímavý koníček.

Svet letectva a avioniky je komplexným a neustále sa meniacim odborom a práve preto sa snažíme v našej leteckej škole vyjsť v ústrety akýmkoľvek vašim požiadavkám. V rámci technického pokroku sa naše semináre a kurzy zameriavajú na vydávanie leteckého preukazu pre všetky typy pilotov. Či už sa jedná o pilota ľahkých lietadiel, súkromných a obchodných letúnov, alebo dopravného pilota.
V leteckej škole Jetage môžete pilotovať jednomotorové a viacmotorové letúne, alebo sa naučiť pilotovať lietadlo v noci.

Profesionálny inštruktori vám pomáhajú s kvalifikáciou podľa vami zadaných požiadaviek. Upozorňujú na špecifikácie pri rôznych typov lietadiel z našej flotily: https://jetage.sk/sk/flotila a vedú profesionálnych aj rekreačných pilotov k správnemu ovládaniu a manipulácií s lietadlom.

Letecká škola Jetage vytvára vhodné podmienky pre profesionálov v rámci rekvalifikácie a výučby. Pre tých čo s pilotovaním len začínajú, zase ponúka nevšedné zážitky s profesionálnym vedením.