+421 948 899 000

Teambuilding - pre firmy a agentúry

Pre eventové agentúry, firmy, organizácie a väčšie skupiny osôb organizuje JetAge akcie s leteckou tematikou šité priamo na mieru požiadavkám.

Ponuka leteckých služieb JetAge zahŕňa aj teambuilding pre kolektívy ľudí, ktorí radi strávia deň, alebo popoludnie v príjemnom prostredí letiska neďaleko Bratislavy.

Teambuilding na letisku

Teambuildingové letecké podujatie je po celý čas vedené personálom našej spoločnosti – dopravnými pilotmi a inštruktormi leteckej školy.

Teambuilding Kombinácia netradičného zážitku v sprievode profesionálnych pilotov predurčuje úspech takejto timebuildingovej akcie na letisku.

Samozréjmosťou je zabezpečenie cateringu, občerstvenia a audio-vizuálnej podpory celej akcie podľa požiadaviek

Pre ilustráciu uvádzame základný obsah akcie Teambuilding - deň na letisku.

Pilotom na skúšku

Akciu Pilotom na skúšku na Slovensku začal propagovať náš kolega, Ivan Macko v roku 2006. Od tej doby si získala veľké množstvo priaznivcov. Jedná sa o obľúbenú formu timebuildingu. Na rozdiel od individuálnych akcií, v tomto prípade celej skupine urobia naši piloti inštruktáž, ktorá bude zameraná na pilotovanie lietadla a základné znalosti lietadiel.

Pod vedením našich pilotov - inštruktorov bude mať každý účastník akcie možnosť vyskúšať si to, čo obnáša byť pilotom.

Spoločne vykonáme prípravu na let a plánovanie letu so všetkým čo k tomu patrí. To všetko v teamove a komornej atmosfére účastníkov akcie. Hecovačky, momentky, zábavu aj selfies - to všetko zažijeme počas plánovania letu.

Čerešničkou na torte bude nakoniec aj samotný let na skutočnom lietadle.

Pozorovací (vyhliadkový) let

Vyhliadkový letPre "pasívnych" účastníkov akcie sú určené pozorovacie lety, ktoré boli kedysi známe pod pomenovaním vyhliadkové lety. Člen teamu JetAge - profesionálny pilot a letecký inštruktor záujemcom ukáže z výšky všetky krásy blízkeho okolia letiska. Užívať si pohľad z výšky počas letu lietadlom, nerušene a s plnými dúškami... To je cieľom pozorovacieho letu.

Zbavte sa strachu z lietania

Pre ľudí, ktorých trápi aerofóbia - strach z lietania môže byť pomyslenie na deň strávený na letisku hrôzostrašné. Máme na to "liek". Milan Mazanovský už v roku 2009 prostredníctvom ProfiPilot.sk priniesol prvý kurz zameraný na zbavenie sa strachu z lietania. Jedná sa o ucelený teoretický seminár, kde okrem diskusie sú účastníkom prezentované najčastejšie faktory, z ktorých majú ľudia strach v spojitosti s lietadlami.

Na konci teoretického semináru dostanú účastníci jedinečnú možnosť prekonať samých seba - dostanú možnosť letieť v lietadle.

Jazda na kamióne

Jazda na kamióneKto z chlapov niekedy túžil vyskúšať si šoférovanie reálneho ťahača, alebo celého kamiónu? Priestor letiska je obrovský, rovnako je obrovský priestor na chyby, ktoré pri šoférovaní účastník urobí. Pod vedením profesionálneho vodiča si môže ktokoľvek vyskúšať jazdu na reálnom kamióne so všetkým, čo k tomu patrí.