+421 948 899 000

Reštaurácia Flight Level

Najvyššia reštaurácia v Bratislave - FLIGHT LEVEL

Reštaurácia Flight level BratislavaUž samotný let vo dvojici je ideálny darček, alebo netradičné prekvapenie pre partnera. Váš romantický okamih však "zrežírujeme" podľa Vašich predstáv a premeníme ho na gurmánsko - kultúrny zážitok. Samotný let vhodne doplneným cateringom a nápojmi najrozličnejšieho druhu urobia z letu lietadlom ešte netradičnejší zážitok.

Kvalitný šumivý sekt spolu s čerstvými jahodami v košíku, alebo lahodná BIO zmrzlina doplnená pravou talianskou kávou dodajú letu punc elegancie a noblesy.

Podľa Vašich požiadaviek zabezpečíme taktiež aj jedlo, ktoré si môžete vychutnať z najvyššie položenej Bratislavskej reštaurácií - FLIGHT LEVEL.

...nemáme na mysli ani UFO, ani Altitude na Kamzíku

...naša reštaurácia nemá adresu

Reštaurácia Flight level Bratislava....Najvyššia reštaurácia v Bratislave sa nachádza priamo na palube nášich lietadiel


Je Vám k dispozícií panoramatický výhľad s pohľadom podľa Vašich požiadaviek. Výhľad na Bratislavu v rozmedzí od 300 metrov až po 3km nad Zemským povrchom a milý profesionálny personál.

Boli ste už vo vyššej reštaurácií? :)

Prečo reštaurácia Flight level?

Letová hladina, v angličtine "Flight level" je jedna z foriem, akou sa v letectve udáva výška letu lietadla. Posádky lietadiel nad určitou výšku, ktorá sa v jednotlivých krajinách líši, prestavujú barometrické výškomery lietadiel na tzv. štandardný tlak, ktorý má hodnotu 1013,25 hPa. Na väčšine územia Slovenska je výška, kedy je nutné prestaviť barometrický výškomer 8000 stôp (cca 2450 m) nad strednou hladinou mora. Nad touto výškou sú rozostupy všetkých lietadiel udávané v tzv. letových hladinách, kedy výška 9000 stôp pri štandardnom tlaku 1013,25hPa prezentuje letovú hladinu FL090. Pre označenie letovej hladiny sa vždy odstránia posledné dve nuly v čísle tak, že napríklad výška 34000 stôp reprezentuje letovú hladinu FL340.