+421 948 899 000

Letecká doprava - charter

Rýchlosť, pohodlie, komfort, štýl, prestíž a mnoho ďalších prívlastkov môže mať exekutívna preprava prúdovým lietadlom.

Aerotaxi - aviation charterAviation charterBratislava aviation charter - airtaxi

Letecká spoločnosť JetAge Bratislava ako držiteľ povolenia na vykonávanie leteckej dopravy a aerotaxi (Air Operator Certificate - AOC) prináša možnosť lietať skutočným privátnym prúdovým lietadlom priamo z Bratislavy.

Veríme, že poznáte cenu svojho času. Služobné cesty s Vami po Európe absolvujeme tak, že ste do večera doma. Oddýchnutý a čerstvý.

Z nášho pohľadu je jedno, či využívate privátny business jet na let za biznisom, za kultúrou, alebo pre svoj voľný čas na dopravu do zimného strediska, na jachtu, či ku golfovému areálu.

K objednanému letu pristupujeme vždy profesionálne.

Čím lieame?

Pre účely rýchlej prepravy privátnym lietadlom používa letecká spoločnosť JetAge overené a bezpečné lietadlá americkej výroby - Cessna C525 Citation, CJ1.

Aerotaxi - aviation charter

Naše lietadlo dopraví do vzdialenosti približne 2 hodín letu pohodlne až 6 cestujúcich. Posádku lietadla tvoria dvaja profesionálni piloti. Všetky charterové lety poskytujeme primárne z letiska Bratislava M.R. Štefánik (LZIB/BTS).

Máte aj niečo ekonomickejšie?

Pre ľudí, ktorí preferujú správny pomer medzi cenou a komfortom sme pripravili produkt Twin Taxi - expresné aerotaxi. Jedná sa o expresné lietanie na dvojmotorovom lietadle Diamond DA-42NG-VI Twin Star. Na krátke vzdialenosti sa vyznačuje porovnateľnou rýchlosťou, ale až o 75% nižšou cenou za let.

Diamond DA-42NG-VI Aviation charter - Twin Taxi