+421 948 899 000

Referencie

Aviation Authority Slovak republicOktóber 2014

Realizovali sme výcvik inšpektorov Dopravného úradu v oblastiach Monitorovanie zhody (Compliance management) Manažment bezpečnosti (Safety management system). Školenie súviselo so zavádzaním požiadaviek Nariadenia 965/2012.

 

Aviation Authority Slovak republicSeptember 2014

Pre Potreby našej leteckej školy (ATO) sme realizovali kúpu zánovného lietadla Diamond DA-20-A1 Katana. Práce zahŕňali kompletné uvedenie do prevádzky vrárane implementácie novej livery. Lietadlo lieta s registrovým znakom OM-LOVe

 

Aviation Authority Slovak republicAugust 2014

Pre nášho klienta sme realizovali kúpu a kompletné uvedenie do prevádzky zánovného lietadla Diamond DA-40D Star. Lietadlo lieta na Slovensku s registrovým znakom OM-EVKa

 

Air Transport EuropeJún 2014

Dodanie manuálov a príručiek potrebných pre založenie a chod vlastnej leteckej školy - ATO. Objednávka zahŕňala dodanie Prevádzkovej príručky a Výcvikových príručiek na rôzne vrtuľníkové výcviky.

 

UT - Air

Marec 2014

Dodanie kompletného výkladu riadenia bezpečnosti (SMS) a školenie personálu leteckej spoločnosti z AOC (komerčná prevádzka) a ATO (letecká škola) pre chod systému SMS.

 

Air Transport EuropeFebruár 2014

Dodanie kompletného výkladu riadenia bezpečnosti (SMS) a vyškolenie personálu leteckej spoločnosti z oblastí AOC (komerčná prevádzka) a ATO (letecká škola) na štandardy požadované pre chod systému SMS.