+421 948 899 000

Kariéra

Naša práca je našim potešením, hobby a profesiou zároveň. Rozumieme tomu, čo robíme. Ak ste aviatik, a cítite sa nadchnutý vášňou aviatiky a myslíte, že by ste mohli svojou prácou obohatiť náš team, radi si prečítame Váš životopis. K životopisu prosím pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.

V súčasnej dobe hľadáme profesionálov na pracovné pozície:

Inštruktor leteckej školy (ATO) - Externista:

minimálne požiadavky:

  • držiteľ preukazu spôsobilosti CPL(A) vydaného podľa JAR-FCL1, alebo Časti FCL
  • držiteľ ATPL(A) theory credit
  • držiteľ zdravotného osvedčenia 1. triedy podľa Časti MED
  • držiteľ všeobecného osvedčenia rádiofonistu leteckej pohyblivej služby
  • držiteľ triednej kvalifikačnej kategórie SEP(land)
  • držiteľ triednej kvalifikačnej kategórie MEP(land) výhodou
  • držiteľ prístrojovej doložky IR(A) výhodou
  • držiteľ ICAO English language proficiency LEVEL 5, alebo LEVEL 6
  • celkový nálet minimálne 500h z toho FI(A) minimálne 100h
  • ochota pracovať aj počas víkendov a sviatkov
  • prax v FTO, alebo ATO
  • absolvované školenie z manažmentu kvality a znalostí nariadenia EK 1178/2011 výhodou
  • vodičský preukaz skupina "B"

náplň práce:

  • praktický výcvik klientov leteckej školy
  • teoretická výučba klientov leteckej školy
  • technické prelety lietadiel

platové podmienky:

  • praktický výcvik: 20€/bloková hodina
  • teoretická výučba: 10€/hodina
  • pilot: 20€/bloková hodina

Inštruktor teoretickej výučby leteckej školy (ATO) - Externista:

  • absolvent 1., alebo 2. stupňa vysokoškolského štúdia v leteckom odbore
  • držiteľ ATPL(A) theory credit výhodou
  • aktívna znalosť anglického jazyka, držiteľ ICAO English language proficiency výhodou
  • prax vo výučbe, pedagogické minimum výhodou

  • 10€/hodina

info@jetage.aero