+421 948 899 000

Zopár info o JetAge....

Letecká spoločnosť JetAge vznikla začiatkom roku 2014 s cieľom poskytovať komplexné letecké služby k spokojnosti svojich zákazníkov.

Naším cieľom je:

  • Umožniť lietať čo možno najširšej skupine ľudí
  • Poskytovať a udržiavať vysoký štandard služieb
  • Poskytovať a udržiavať vysoký štandard bezpečnosti a spoľahlivosti
  • Prinášať ľuďom radosť z lietania v akejkoľvek forme
  • Tvoriť a inovovať naše služby tak, aby boli vždy blízko k ľuďom a ich potrebám
  • podporovať životný štýl ľudí nadchnutých lietadlami a letectvom
  • pracovať otvorene a transparentne

Love is in the air

Heslom našej práce je Love is in the air. Viaczmyselný význam tejto frázy dokonale vystihuje to, čo robíme a to, čo chceme robiť. Láska je niečo, čo sa nedá vidieť, ani uchopiť. Je to príjemný pocit, ktorý môže človek zažiť... ...alebo aj zažívať :-)

Kto sme?

Sme aviatici. Team JetAge je tvorený ľudmi so skúsenosťami z viacerých menežérskych pozícií v zaniknutých, ale aj ešte stále fungujúcich leteckých spoločnostiach na Slovensku. Po mnohých skúsenostiach, ktoré sme mali možnosť nadobudnúť sme sa rozhodli poskytovať letecké služby inak, ako bolo doteraz zaužívané - otvorene a transparentne.

Sme ľudia, ktorých vášeň k letectvu neutícha ani po mnohých rokoch strávených v tomto odvetví. Preto nie je našim cieľom poukazovať (len) na tisícky nalietaných letových hodín v zápisníkoch našich pilotov a inštruktorov, ani sa hrdiť leteckými kvalifikáciami. Za našu prácu, kompetentnosť, profesionalitu a nadšenie hovoria výsledky našej práce. Ak nás chcete spoznať, ste vždy srdečne vítaní.

Odkiaľ sme prišli?

Sme si vedomí prítomnosťou konkurencie v našom odvetví a tešíme sa, že sme mali možnosť byť v minulosti zamestnancami pre nás už konkurenčných leteckých firiem.

ATR 72 Danube Wings

Spoločníci firmy JetAge zastávali viaceré pozície stredného menežmentu (postholder) a pilotov v leteckých spoločnostiach VR Jet, Seagle Jet a Vip Wings na lietadlách Cessna C525 Citation (CJ, CJ1, CJ3), jej obchodnej divízií Danube Wings na lietadlách ATR 72-200 a v leteckej spoločnosti Opera Jet na lietadlách Cessna C525 Citation (CJ, CJ1, CJ2, CJ3) a Rayethon RA390 Premier. V minulosti boli "naši" ľudia aj v radoch leteckej spoločnosti Quick Duck a lietali na lietadle typu ATR 72-600.

Cessna C525B Citation, CJ3, OM-VPT Seagle Jet Cessna C525 Citation, OM-HLZ

Letecká škola Bratislava bol taktiež projekt, ktorého "rozbehnutie" a následná viac ako 2 ročná prevádzka bola ešte v roku 2011 zverené do rúk ľuďom, ktorí teraz tvoria tím JetAge. Aj napriek skeptickosti a pochybnostiam je letecká škola v Bratislave projekt, ktorý je úspešný a teší sa obľube klientov. Počas svojej kariéry sme mali možnosť byť členmi väčšiny profesionálnych leteckých škol na Slovensku - vrátane leteckých škôl Air Carpatia, Seagle Air-FTO a Opera Jet - FTO, ako i menších lokálnych leteckých škôl v Žiline, Dubnici nad Váhom a v Piešťanoch.

Predávame lietadlá

V oblasti poradenstva sme zabezpečovali kúpu lietadiel pre viacerých klientov. V roku 2012 sa ľudia z JetAge podieľali na dovoze nového lietadla Diamond DA-42NG-VI Twin Star s výrobným číslom "1" priamo z výrobnej linky. V tom istom roku sme pre súkromného klienta zabezpečovali kúpu prúdového lietadla Cessna C525 Citation. Koniec roka 2012 sme ukončili zavedením dvoch lietadiel PS-28 Cruiser do flotily prvej leteckej školy v Bratislave. Jednalo sa o prvé dva kusy umiestnené do prostredia profesionálnej leteckej školy.

Nadštandardné vzťahy a výborná spolupráca s rakúskym výrobcom lietadiel Diamond Aircraft Industries viedla k vzájomnej spolupráci. V roku 2014 sme sa stali zástupcami Diamond Aircraft Industries pre Slovenskú republiku.

Vzdávame hold obdobiu ľudstva a ľudskému umu, ktorým je tvorená doba prúdových motorov - JetAge. Umu, vďaka ktorému dnes lietame lacnejšie, rýchlejšie a bezpečnejšie.