+421 948 899 000

ICAO English

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku, alebo otázky ohľadne tohoto výcviku? Pošlite nám správu a ozveme sa Vám v najkratšom možnom čase. Letecký výcvik je možné objednať aj telefonicky na čísle +421 948 899 000

Dĺžka výcviku: cca 1 deň
Na čom lietame:
Praktický výcvik na lietadle:
Teoretická výučba: cca 4 hodiny
Výcvik na simulátore:
Platnosť kvalifikačnej kategórie: ICAO LEVEL 4 - 4 roky, ICAO LEVEL 5 - 6 rokov, ICAO LEVEL 6 - neobmedzene

Pred preskúšaním personálu z anglického jazyka podľa požiadaviek ICAO je odporúčané absolvovať teoretickú výučbu zameranú na odborné používanie anglického jazyka v leteckej praxi.

Výučba v oblasti jazykovej spôsobilosti však neprebieha ako cielená príprava na preskúšanie jazykovej spôsobilosti podľa požiadaviek ICAO, tzv. „WASHBACK EFFECT“.

Štúdia bezpečnosti pre porozumenie zavedenia požiadaviek preskúšania jazykovej spôsobilosti leteckého personálu zjednodušene objasňuje historické pozadie a štúdiu bezpečnosti zavedenia požiadaviek preskúšania jazykovej spôsobilosti leteckého personálu v súlade s požiadavkami ICAO.

Prípravný kurz je odporúčaný pre všetkých členov personálu, ktorý je zainteresovaný do medzinárodnej leteckej prevádzky.

Cieľom kurzu je pripraviť účastníkov na používanie anglického jazyka v leteckej prevádzke so zameraním sa na odstránenie dvoch najhlavnejších nedostatkov:

  • nesprávne použitie štandardnej frazeológie
  • nedostatočná znalosť hovorovej reči

Kurz neslúži ako výučba anglického jazyka a predpokladom na jeho absolvovanie je bežná hovorová znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni.