+421 948 899 000

Aerotaxi

Letecká spoločnosť JetAge poskytuje privátnu leteckú prepravu na svojich dopravných lietadlách priamo z letiska Bratislava - M.R. Štefánik (LZIB/BTS).

Aerotaxi - aviation charter Aviation charter Bratislava aviation charter - airtaxi

JetAge je držiteľom licencie leteckého prepravcu (prevádzkovateľa) - AOC (Air Operator Certificate), ktoré je vydané podľa najnovších požiadaviek platných v Európskej únií. Svoje obchodné lety poskytujeme podľa Nariadenia (EK) 965/2012 a vykonávame aerotaxi a letecký charter na viacerých typoch lietadiel.

Vďaka mnohoročnému pôsobeniu v radoch konkurenčných leteckých spoločností sme rozsah poskytovaných služieb charterov a leteckého taxíka rispôsobili požiadavkam stredoeurópskej klientely.

Je jedno, či cestujete za nákupmi, biznisom, na jachtu, alebo z akéhokoľvek iného dôvodu. Naše posádky vždy robia maximum pre to, aby Váš zabezpečili vysokú mieru komfortu, bezpečnosti a diskrétnosti počas celej dĺžky prepravy - nie len počas letu, ale vrátane hladkého vybavenia letiskových procedúr pred letom a po lete v destinácií.

Cessna Citation - overená značka

Lietame na osvedčených a bezpečných lietadlách typu Cessna C525 Citation, ktoré sú známe a obľúbené u klientely, ktorá vyžaduje túto kategóriu privátnych business jetov. Rýchlo, bezpečne a flexibilne prepravíme cestujucich na jachtu či už k Azúrovému pobrežiu, alebo Jadranskému pobrežiu. Do lyžiarskych stredísk ako Salzburg, Klagenfurt či St. Moritz -Samedán je to necelá hodina letu v pohodlnom a priestrannom lietadle.

Aerotaxi - aviation charter

Máte aj ekonomickejšie?

Lietadlo Diamond DA-42NG-VI Twin Star je svojou rýchlosťou porovnateľné s prúdovými lietadlami do vzdialeností približne hodiny letu. Pre ilustráciu je to let z Bratislavy do Prahy, alebo Košíc. Cena takéhoto letu je však takmer o 75% nižšia v porovnaní s business jetom. Jedná sa o ideálne riešenie na prepravu stredného menežmentu spoločností. Množstvo ľudí už objavilo benefity ranného odletu, rokovania a večerného príletu za rodinou. Nie je potrebné míňať náklady na hotel či diéty zamestnancov... Túto službu ponúkame pod obchodnou značou Twin Taxi.

Sme jediní, kto Vám prepravu lietadlom Diamond DA-42NG-VI Twin Star môže poskytnúť oficiálne a legálne...

Diamond DA-42NG-VI Aviation charter - Twin Taxi